Darsin sp. z o.o. tel. +48 602 673 677

ONYKS BIAŁY PŁYTA 170x90 WOD 26

ONYKS BIAŁY PŁYTA 170x90 WOD 26
2 200,00 zł

Availability: Produkt dostępny

Cena 2200 zł za metr kwadratowy w slabie, nie obejmuje kosztów docinania i dalszej obróbki.


Płyta białego onyksu irańskiego - White Onyx


Ilość w sprzedaży : 1 płyta


Wymiary płyty : 170 cm x 90 cm


Grubość płyty : 1.6 cm


Najwyzszej klasy transparentny biały onyks irański, bez reperacji i sztychów


Idealny do podświetlania.


Uwaga : płyta jest pęknięta na pół - tak jak zaznaczono na zdjęciach. Nadaje się do wycinania mniejszych formatów, jak 63x90, 75x90 lub niższych niż 90 cm o szerokości od 72 do 85 cm, lub wszelkich mniejszych.


Cena nie obejmuje kosztów docinania do inych wymiarów i dalszej obróbki.


Uwaga : mimo, iż dokładamy wszelkich starań, zdjęcia kamieni naturalnych - ze względu na ich połyskliwość, fakturę i bogactwo odcieni - nigdy w pełni nie oddają ich rzeczywistej kolorystyki. Dlatego przy wyborze doradzamy, aby zawsze oglądać je osobiście.

Informacje dodatkowe

Details

Białe onyksy irańskie to jedne z najpiękniejszych, najszlachetniejszych i najbardziej transparentnych onyksów występujących w naturze. Prezentowane tu płyty można obejrzeć i kupić osobiście w naszym salonie przy ul. Wąwozowej 9 (lokal sklepowy nr 1, od ul. Dembego) w Warszawie lub - w przypadku mniejszych formatów - zlecić nam wysyłkę pocztą kurierską. Przyjmujemy również zamówienia na płyty o innych rozmiarach oraz na inne rodzaje onyksów (miodowe, różowe, pomarańczowe, zielone, agatowe, itp). Na naszej stronie, w dziale ONYKSY (PŁYTY i WYROBY) - WZORY NA ZAMÓWIENIE, znajdziecie Państwo przykładowe zdjęcia różnych wzorów oferowanych przez na onyksów. Na naszej stronie, w dziale INFORMACJE I PORADY, znajdziecie Państwo praktyczne rady dotyczące wyboru i użytkowania onyksów w płytach.